Daniel Belasco - fotografie.Surfing the web I came across Daniel's pictures. They enchanted me so I decided to show them with author's acceptance to Polish pictues lovers.
Wędrując po czeluściach sieci natknąłem się na wspaniałe fotografie Daniela. Zauroczyły mnie do tego stopnia, że za zgodą autora, postanowiłem je pokazać miłośnikom fotografii w Polsce.
Kazik
 

Fotografią interesuję się od wieli lat. Pierwszy aparat SLR kupiłem w roku 1970. Ponieważ mieszkam w tropikach, gdzie panuje wysoka temperatura i wilgotność, które źle wpływają na materiał i sprzęt fotograficzny, muszę wstawać o świcie, aby fotografować. Kupiony w 1999 roku aparat cyfrowy na nowo rozbudził moje zainteresowanie fotografią, którą tak naprawdę nigdy nie przestałem się fascynować. Najbardziej interesuje mnie mikrofotografia, szczególnie motyle. Wykonuję również portrety i sceny (pejzaże) z podróży. Ostatnio zafascynowały mnie ptaki. Lubię fotografować duże wędrujące ptaki, żurawie, czaple białe, pelikany, etc. Urzekły mnie ich kolory, pióra i budowa. Chcę pokazać wszystkie szczegóły oraz ptaki drapieżne polujące na małe ptaszki. Urodziłem się w Wirginii Zachodniej. Mieszkałem w Baltimore, Maryland. Obecnie mieszkam w Andros Island na wyspach Bahama. Mieszkam tu już 30 lat, wcześniej mieszkałem przez 5 lat w Grecji oraz w Europie Zachodniej i Wschodniej. Naprawdę najlepiej lubię wyspy, dlatego zamieszkałem w Andros Island.
Zapraszam do obejrzenia moich fotografii motyli i ptaków.
Daniel Belasco

E-mail: wyślij wiadomość.